RESERVE

Hrozny pro vína této  řady jsou pečlivě vybírány a ručně sbírány na vrcholu své zralosti. Vína RESERVE zrají v lahvích nejméně 4 měsíce. Jsou elegantní a jemně vyvážená, s komplexní strukturou a dlouhotrvajícím závěrem. 

RESERVE Vranec
suché
2010
alc 14,1%
Hrozny pro tento Vranec byly sklízeny ve třech fázích: 23. až 25 ​​.září , 4. až 6. října a 8. až 10. října - pro dosažení nejlepších parametrů co se týče obsahu cukru a kyselinky, a také optimálních chuťových vlastností. V poslední fázi byly sklizeny i vyschlé hrozny – „rozinky“, které dávají vínu nenapodobitelnou chuť. Tento Vranec je víno s intenzivní , tmavě červenou barvou s odstíny rubínu. Najdeme v něm chuť borůvky, černého rybízu a povidel. Velmi příjemná chuť s jemnou tříslovinkou dlouho doznívá.
RESERVE Cabernet Sauvignon
suché
2010
alc 13,0%
Víno hluboké rubínové barvy s odstíny purpuru. Je elegantní, s jemnou kyselinkou, plné a dobře vyvážené. Má komplexní a intenzivní aroma s převahou třešní a višní, s dlouhotrvající příjemnou dochutí.
RESERVE Merlot
suché
2007
alc 14,2%
Toto víno je vynikající červené víno rubínové barvy, s živým a elegantním aroma třešní, černého rybízu a minerálů. Na patře je velmi dobře vyvážené, kulaté a vyznačuje měkkými sametovými tříslovinami.