PERFECT CHOICE

Vína této řady v sobě snoubí vyjímečné terroir, tradici a inovativní postupy vinifikace. Hrozny jsou sklízeny ručně za ranního chladu aby si uchovaly maximum chuti a aroma. Vína  zrají  8-12 měsíců v dubových sudech, a poté minimálně stejně dlouhou dobu v lahvích. Vína Perfect Choice mají skvělý potenciál pro archivaci.

 

PERFECT CHOICE Vranec
suché
2008
alc 14,5%
Unikátní odrůda pěstovaná v jihovýchodní Evropě mající potenciál stát se další z odrůd pro výrobu velkých vín. Toto mimořádné víno z údolí Demir Kapija je výsledkem pečlivého výběru hroznů z vinic starých 30 let. Má hluboké odstíny barvy rubínu, silné aroma zralých třešní a borůvek. Chuť je plná , s příjemnou tříslovinou a s dlouho přetrvávajícím závěrem. Dekantace se doporučuje 20 minut před konzumací.
PERFECT CHOICE Cabernet Sauvignon
suché
2007
alc 13,4%
Hrozny pro výrobu tohoto vína pocházejí z vinic starých 25 let. Má sytou rubínovou barvu. Plná chuť odráží tóny povidel a jemně kořeněné chuti s příjemnou tříslovinkou. Nádherná, dlouho trvající dochuť.
PERFECT CHOICE Merlot
suché
alc 14,0%
Tento merlot zrál po dobu 12 měsíců v dubových sudech. Víno představuje harmonii chutí a ovocného aroma černého rybízu, borůvek, ale i jemně rozvíjející se aroma hořké čokolády. Díky kombinaci odrůdového charakteru merlotu a zrání v dubovém sudu ​​má toto víno mimořádný potenciál pro archivaci.