Povinné údaje

Provozovatel stránek

Lauricon s.r.o.
Na Oboře 378
252 10  Mníšek pod Brdy
Česká republika
Společnost zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze
dne 28. února 2012, oddíl C, vložka 190225
IČ: 24224090

 

Copyright

Pokud není uvedeno jinak, jsou fotografie, texty a další informace na našich webových stránkách majetkem společnosti Lauricon s.r.o.. Chcete-li získat oprávnění k jejich použití, obraťte se na nás.

 

Zásady ochrany osobních údajů

Nebudeme prodávat nebo sdílet Vaši e-mailovou adresu a kontaktní údaje s jinými společnostmi  s výjimkou  zpracování a vyřízení objednávky.

 

Zřeknutí se odpovědnosti

Bylo vynaloženo veškeré úsilí pro zaručení toho, aby informace na těchto stránkách byly přesné a pravdivé. Přesto není možné poskytnout garanci úplné přesnosti.  Společnost Lauricon s.r.o. proto nenese zodpovědnost za chybné pochopení, použití či zneužití informací uvedených zde a z chybného použití plynoucí finanční či jiné ztráty.

Informace jsou poskytovány „tak, jak jsou“, určeny výhradně k všeobecným informačním účelům a nepředstavují žádná doporučení.  Společnost Lauricon s.r.o. nebude odpovědná za škody vzniklé na základě nevhodnosti, neaktuálnosti nebo nepřesnosti těchto webových stránek nebo informací.

Nepřebíráme žádnou odpovědnost za důsledky způsobené viry nebo změnami způsobenými napadením těchto stránek.

Majitel stránek nedává žádnou záruku ani prohlášení, že informace na webových stránkách jsou vhodné pro použití v jakémkoli právním řádu kromě České republiky.

Vína lze prodávat pouze osobám starším 18 let.